Kuminas

Kuminas
  • Kuminas
  • Kuminas

Kuminas

Sudedamosios dalys: kuminas.

Iš Rytų šalių kilęs prieskonis, kuminas jau nuo neatmenamų laikų auginaas Indijoje, Egipte, Arabijoje ir Viduržemio jūros pakrančių šalyse.

Jam puikiai tinka vidutinio klimato zonos. Pats prieskonis subręsta augale, kuris užauga iki 30 cm aukščio. Dažnai dėl panašios išvaizdos jis maišomas su kmynu, kai kad juodasis kuminas su sėjamąja juodgrūde. Tačiau kumino kvapas yra unikalus ir puikiai dera su daugeliu sūriųjų patiekalų. Tai nepamainomas prieskonis indiškoje ar meksikietiškoje virtuvėje. Taip pat gausiai naudojamas Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Norint išgauti intensyvesnį aromatą, rekomenduojama sėklas paskrudinti sausoje keptuvėje.

Pagaminta Prancūzijoje:L'ATELIER DES SAVEURS

Skaityti daugiau
01274 01
9
5,50 EUR
Kiekis

Kuminas

Sudedamosios dalys: kuminas.

Iš Rytų šalių kilęs prieskonis, kuminas jau nuo neatmenamų laikų auginaas Indijoje, Egipte, Arabijoje ir Viduržemio jūros pakrančių šalyse. Jam puikiai tinka vidutinio klimato zonos. Pats prieskonis subręsta augale, kuris užauga iki 30 cm aukščio. Dažnai dėl panašios išvaizdos jis maišomas su kmynu, kai kad juodasis kuminas su sėjamąja juodgrūde. Tačiau kumino kvapas yra unikalus ir puikiai dera su daugeliu sūriųjų patiekalų. Tai nepamainomas prieskonis indiškoje ar meksikietiškoje virtuvėje. Taip pat gausiai naudojamas Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Norint išgauti intensyvesnį aromatą, rekomenduojama sėklas paskrudinti sausoje keptuvėje.

Pagaminta Prancūzijoje:L'ATELIER DES SAVEURS