Louis Tellier - Plakiklis, apvalios formos - 35 cm

Louis_Tellier_Plakiklis_apvalios_formos_35_cm
  • Louis_Tellier_Plakiklis_apvalios_formos_35_cm

Louis Tellier - Plakiklis, apvalios formos - 35 cm

Gaminkime lengvą lyg oras tūrį!

Neslystanti rankena!

Skaityti daugiau
02285 01
5
17,00 EUR
Kiekis

Louis Tellier - Plakiklis, apvalios formos - 35 cm

Medžiaga (-os): nerūdijančio plieno viela

Matmenys (cm): 35,5 x 10 x 10

Prekės ženklas: Gobel

Naudojimo paskirtis: profesionaliai

Spalva: nerūdijančio plieno ir juoda

NEPAMAINOMAS KONDITERIJOJE: Kuriant Louis Tellier prekės ženklo apvalios formos plakimo šluotelę kiaušinių baltymams buvo galvojama apie tai, kaip jums palengvinti ruošą virtuvėje. Idealus pagalbininkas ruošiant pyragus, padažus, kremus ir ypač, dėl suapvalintos plačios formos, plakant kiaušinių baltymus. Dar daugiau, dėl tobulo virbų ir rankenos sujungimo, šis gaminys yra itin tvirtas ir ilgaamžis.

MEDŽIAGŲ KOKYBĖ: apvalios formos plakimo šluotelė pagaminta iš nerūdijančio plieno - higieniškos, atsparios ir ilgaamžės medžiagos. Populiari medžiaga virtuvės pasaulyje, nereikalaujanti daug priežiūros. Dar daugiau, "micro-touch" rankena (tinkama liestis su maistu) yra maloni liesti ir patogi laikyti dirbant.

TVIRTAS IR PRAKTIŠKAS: Šis įrankis turi atraminę kojelę, skirtą patogiai padėti plakimo šluotelę. Tai itin tvirtos sandaros įrankis, atliktas testas naudojant 80 kg svorį įrodė, kad taip lengvai neištrauksite ir nesulankstysite 8 nerūdijančio plieno virbų.

LENGVA PRIEŽIŪRA: plakimo šluotelę rekomenduojame plauti su trupučiu indų ploviklio ir nenaudoti šiurkščios kempinės. Galima plauti indaplovėje.

NIEKAS NEPRILYGS RANKŲ DARBUI: nuo 1947 metų Louis Tellier prekės ženklas visą savo sukauptą patirtį ir žinias savoir-faire atiduoda gastronomijos profesionalams ir aistringiems mėgėjams, gamindamas profesionalius, tvirtus ir lengvai naudojamus virtuvės reikmenis.

Gamintojas: LOUIS TELLIER SAS, 116 Quai de Bezons, 95100 Argenteuil, Prancūzija

Jums taip pat gali patikti