Louis Tellier - Kūginis sietelis - alavinis - 20 cm

  • Greitai bus
Louis_Tellier_Kūginis_sietelis_alavinis_20_cm
  • Louis_Tellier_Kūginis_sietelis_alavinis_20_cm

Louis Tellier - Kūginis sietelis - alavinis - 20 cm

Profesionalus sietelis tobulai tekstūrai!

Skaityti daugiau
02287 01
44,00 EUR
block Greitai bus

Louis Tellier - Kūginis sietelis - alavinis - 20 cm

Medžiaga (-os): alavas

Matmenys (cm): 40,5 x 20,2 x

Prekės ženklas: Gobel

Naudojimo paskirtis: buityje, profesionaliai

Kilmė: Prancūzija

Spalva: Pilka

Skersmuo (cm): 20

FILTRUOKITE IR SIJOKITE GAMINIUS! Šiuo sieteliu paruošite tobulus sirupus, padažus, sriubas, sultinius, mat dėl gilaus kuokelio sulaikomos net ir smulkiausios dalelės ir taip užtikrinama ideali skysto gaminio tekstūra. Paprasta naudoti ir užtikrinti nepriekaištingą rezultatą!

KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS: Globel prekės ženklo kiniškas kūgio formos sietelis pagamintas iš alavo - tvirtos ir patikimos medžiagos. Ekologiškas, perdirbamas.

OPTIMALŪS MATMENYS: šis sietelis turi nerūdijančio plieno (304) smulkaus tinklelio kūgį su 0,45 x 0,45 mm anga. tinklelis prie pagrindo pritvirtintas dviem suvirinimo taškais. Garantuotas ekstremalus tvirtumas!

PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE: Paveldui priskirta tebegyvuojanti Gobel prekės ženklo įmonė Prancūzijoje gamina kiniškus sietelius remdamasi visa savo unikalia sukaupta patirtimi ir įgūdžiais savoir-faire.

KONDITERIŲ PREKĖS ŽENKLAS: Nuo 1887 metų, prancūziškas prekės ženklas Gobel patiems reikliausiems virtuvės meistrams siūlo profesionalios kokybės konditerines formas ir reikmenis, kad pavyktų pagaminti įvairiausius gaminius.

Gamintojas: LOUIS TELLIER SAS, 116 Quai de Bezons, 95100 Argenteuil, Prancūzija

Jums taip pat gali patikti