Bretanėje, Pouldreuzic miestelyje, pačioje Bigudeno krašto širdyje įsikūrusi sidro darykla Kerné yra pati seniausia visoje Finistero apylinkėje. 1947 metais tradicinio stiliaus dirbtuvėse iš tašytų akmenų ją įkūrė Pjeras Bosseras (Pierre Bosser), o vėliau, nuo 1977 metų perėmęs jo sūnus Yves'as su žmona Michèle ištikimai tęsė ir laikėsi įdiegtų vertybių, siekė aukštos kokybės ir gilino gamybos paslaptis. 

Jų trys vaikai Ana, Žeraras ir Klodas nuo šiol prižiūri, kad sidro darykla Kerné išsaugotų rankų darbą, į kurį įsitraukė dar penkiolikos pagalbininkų komanda.

Atpažįstama pagal savo savoir-faire patirtį, KERNÉ sidro darykla su didžiule aistra gamina Bretanės vaisiais dvelkiančius ir šventinę nuotaiką kuriančius sidrus.

Kerné obuolių sidras  

Kerné daryklos sidras yra žmogaus ir gamtos kūrybos vaisius, savo šaknis įleidęs bretoniškų vaismedžių soduose. Dažniausiai naudojami pietų Finistere užauginti obuoliai:   bendradarbiaujame su  Bigudeno krašto ir Kempero, Fuenano, Klohar Karnoeto regionų vaismedžių sodų ūkiais ... ir, žinoma, naudojame mūsų pačių soduose Duarnenėje ir Kombrite užaugintus obuolius.