Marinoe supermaistas iš jūros dumbliaiMarinoë    tai istorija apie Patriką ir Mariją-Dominyką – dėl jūros dumblių išprotėjusius jaunuolius, kurie žūt būt norėjo darbuotis rankas sumerkus į sūrų Bretanės pakrančių vandenį, laipiojant per uolienas, o mintimis - skrajojant žvaigždėse. Juos vedė įsitikinimas, kad gražesnį pasaulį galima sukurti tik savo rankomis, o jūros dumbliai buvo jų raktas į ateitį. Marinoe supermaistas iš jūros prieskoniai sezamų druska detoksikaciniai produktai žaliavalgystė

Dabar tai jau daugiau nei 20 metų patirtis ...

Jų svajonė – auginti jūros dumblius ir kurti povandeninius dumblių miškus, apsaugoti vandens gyvūniją ir augaliją ir į jūrą žvelgti lyg į didžiulį dumblių sodą, kuriame kiekvienas randame mitybą praturtinančio maisto. Veiklos ėmėsi 1992 metais ir netrukus susidūrė su didžiuliais iššūkiais – gana priešiškai nusiteikusia ir beveik neegzistuojančia rinka. Tačiau tai tik paskatino į situaciją pažvelgti kitu kampu ir sukurti savo jūros dumblių prekės ženklą – va taip ir gimė Marinoë !

Mūsų įsitikinimas, kad dumbliai yra vienas iš pagrindinių sveikos, teisingos ir tinkamos rytojaus mitybos raktų, mus skatina su jumis dalintis geriausia sukaupta patirtimi. Siūlydami originalius ir gardžius receptus mes siekiame padėti atrasti dumblių virtuvės paprastumą. Kad būtų paprasčiau gyventi, didžioji Marinoë  siūlomų produktų dalis jau yra paruošta vartoti ir ragauti! Patiekalus pasibarstykite džiovintais dumbliais, garnyrui paruoškite dumblių salotų, ir voilà – sveikas bei gardus maistas ant jūsų stalo!

Nėra nieko paprasčiau už dumblių patiekalus, raktažodis – smalsumas!

Jūros dumblius žmonija žino jau tūkstančius metų, o gyvenantiems vandenyno pakrantėse tai tapo tradiciniu įvairių receptų ingredientu. Jei anksčiau Europoje dumbliai buvo naudojami dėl savo techninių savybių, tai šiandien jie pripažįstami kasdieniu reikalingu maistu kaip ir daržovės.

Marinoë parengti receptų užrašai, padės jums išmokti jūros dumblius naudoti paprastai, kasdien, ir be jokių "mandrumų" gauti geriausia, ką jie gali suteikti.

Marinoe supermaistas iš jūros prieskoniai su dumbliais sezamų druska  Marinoe supermaistas iš jūros prieskoniai sezamų druska detoksikaciniai produktai žaliavalgystė Marinoe supermaistas iš jūros prieskoniai sezamų druska detoksikaciniai produktai žaliavalgystė spirulina Marinoe supermaistas iš jūros prieskoniai sezamų druska detoksikaciniai produktai žaliavalgystė glotnutis