Konservų fabrikas Secrets de famille

secrets de famille mėsos konservai dvi seserys bretanė

Esame dvi pačiame Finistero vidury gimusios seserys.

Mus pastūmėjo troškimas, kad apie Bretanės krašto grožį būtų žinoma kuo plačiau, kad šiame krašte užauginti produktai džiugintų kuo daugiau žmonių, ir žinoma, mūsų aistra - virtuvė.

Nusprendėme sujungti savo jėgas ir įkurti nepramoninę šeimos bretonišką konservų įmonę: taip 2005 metais gimė Secrets de famille - šeimos paslaptys.

Mat šeimos paslaptys gali būti ir virtuvės paslaptimis, o juk Sarah 1998 metais išrinkta Prancūzijoje geriausia pameistre, dirbusi tokiuose įžymiuose prancūzų virtuvės namuose kaip "Lenôtre" ar "Feyel Artzner", įkvėpimo semiasi iš mūsų gimtų vietų, stengdamasi atnaujinti, perkurti bretonišką gastronomiją, siūlydama originalius, naujoviškus ir drąsius konservų receptus, žinoma, laikydamasi griežtų gamybos taisyklių.

secrets de famille mėsos konservai bretanė prancūzija

Prekės ženklas Secrets de famille produktus gamina iš kokybiškų natūralių, kruopščiai atrinktų žaliavų, pirmenybę teikdama arčiausiai esantiems tiekėjams, jei tik įmanoma. Konservai gaminami be pridėtinių medžiagų, be konservantų, juos galima laikyti kambario temperatūroje, o minimalus tinkamumo vartoti terminas yra 3 metai.