Turtinga kMaison Larzul šeimos virtuvėulinarinė Maison Larzul namų istorija, skaičiuojanti daugiau nei 100 metų...

Viskas prasidėjo 1906 metais, Finisterio (Finistère) departamente, netoli Kempero (Quimper) miestelio. Tuo metu Noël Larzul dirbo suvirintoju vietiniame konservų fabrike. Jo žmona Anna puikiai ruošė valgius.

Krizė žuvininkystėje, nedarbas... Tai paskatino Noël Larzul suktis iš padėties ir imtis individualios veiklos. Taip gimė pirmieji vietinės virtuvės receptai: liežuvis padaže, omaro ragu... Netyčia į šiuos kraštus užklydęs prekeivis iš Liono, susidomi produktais, ir taip atsidaro Larzul konservų fabrikas.

 1920 metais Joseph perima iš tėvo valdymą. Produkciją – norveginiai omarai amerikietiškame padaže, subproduktų ir daržovių troškiniai – ima vežti į pietų Prancūziją, eksportuoti į JAV. 

1950 metais jau trečioji Larzul šeimos karta – Žanas (Jean) ir Žakas ir Jacques) imasi paruoštų patiekalų produkcijos. O nuo 1980 metų Maison Larzul namų darbai įgauna didžiulį pagreitį.

Visoje šioje kūrimosi ir darbų tėkmėje vienas dalykas buvo tikrai pastovus. Tai pagarbus tradicijų ir gamybos paslapčių savoir-faire perdavimas iš kartos į kartą.

Maison Larzul filosija

Pasaulis, kuriame vis mažiau vietos ir laiko lieka tikriems, nuoširdiems žmogiškiems ryšiams, esame įsitikinę, kad valgis yra viena iš paskutiniųjų tvirtovių, ant kurių laikosi žmogiškosios tradicijos, draugiškas svetingumas ir šeimos artumas.

Naudodamiesi savo profesionalumu, savo sukauptomis gamybos paslaptimis savoir-faire, savo tradicijomis mes siekiame būti aktyvūs prisidedant prie šeimų tradicijų kūrimo. Norime būti daugiau nei tik gamintojai, norime ginti ir puoselėti tikrąsias gyvenimo ir Prancūzijos kulinarinio paveldo vertybes. Šeimos dvasia, kurią puoselėjame Maison Larzul namuose, mus įkvėpia siekti daugiau – ieškoti naujų išraiškos formų tradiciniams patiekalams, taikyti naujausias technologijas, atrasti naujas rinkas...

Natūralumas taip pat yra svarbi mūsų gamybos filosofijos dalis. Maison Larzul namai didžiuojasi, galėdami garsiai sakyti – mūsų produktuose nėra dirbtinių aromatų, konservantų, skonio stipriklių. Mūsų tikslas – gardūs, natūralūs valgiai, prie stalo sukviečiantys visą šeimą ir draugus.

Susirinkime, dalinkimės, mėgaukimės valgiu ir bendravimu!