LA MONGESTINE - Putojantis Pet'Nat vynas BOB BULLES brut nature

  • Nauja
LA_MONGESTINE_Putojantis_Pet_Nat_vynas_BOB_BULLES_brut_nature
  • LA_MONGESTINE_Putojantis_Pet_Nat_vynas_BOB_BULLES_brut_nature

LA MONGESTINE - Putojantis Pet'Nat vynas BOB BULLES brut nature

BRUT NATURE be pridėtinio cukraus!

100 % Syrah veislės vynuogių vynas

12 % alk.

0,75 l

Skaityti daugiau
02441 01
88
22,00 EUR
Kiekis

LA MONGESTINE - Putojantis Pet'Nat vynas BOB BULLES brut nature - 12 %, 0,75 l

100 % malolaktinė fermentacija

FR-BIO-01

DOMAINE DE LA MONGESTINE - šio vyndarystės ūkio pavadinimas Mongestine kilęs nuo žodžio "Monge", kuris Oksitanijos ir Provanso regionuose reiškia "vienuolis". Šiose žemėse gyventa ir dirbta jau nuo seniai seniai... Dažnai kasant žemę randame tūkstančio metų senumo iškasenų, molio dirbinių šukių, akmeninių įrankių... Ir štai, suvilioti šios nuostabios vietovės, prieš penkiolika metų ėmėmės šio vynuogyno rekonstrukcijos

Vynuogynas driekiasi šlaitų ir slėnių paviršiais, šaknis įleidęs į molingą - kalkingą, o kalvos papėdėje - į itin akmeningą dirvožemį: tokia kraštovaizdžio įvairovė sukuria itin glaudų ir stipriai išreikštą vietovės terroir atspindį mūsų pagamintame vyne. Vyno ūkio DOMAINE DE LA MONGESTINE žemės rytiniame krašte driekiasi per saugoma kilmės vietos nuoroda pažymėtą teritoriją AOP Coteaux d’Aix en Provence, palei Verdono upės kanjoną priešais vėjuotą Liuberono (Luberons) kalnyną.

Vynas gaminamas iš vieno sklypo surinkto vynuogių derliaus arba iš tos pačios vynuogių veislės derliaus. naudojamos tik natūraliai per ilgą laiko tarpą susidariusios mielės. Priklausomai nuo vynuogių veislės, vynas brandinamas su nuosėdomis statinėse arba betoninėse, kiaušinio formos talpose.

Pagaminta Prancūzijoje: į butelius išpilstytas PAR CMC À F83340 LA MONGESTINE F83560  ARTIGUES.

Vyndarys/ūkininkas
Domaine de la Mongestine
Vyno regionas
Provence et Corse
Vynuogių veislė
Syrah
Talpa
0,75 l
Alkoholio tūris
12 %

Jums taip pat gali patikti