Kerné - Ekologiškas sidras Keltys - 4,5%, 75cl

Kerné_Ekologiškas_sidras_Keltys
  • Kerné_Ekologiškas_sidras_Keltys
  • Kerné_Ekologiškas_sidras_Keltys
  • Kerné_Ekologiškas_sidras_Keltys
  • Kerné_Ekologiškas_sidras_Keltys

Kerné - Ekologiškas sidras Keltys 

BRETONIŠKAS EKOLOGIŠKAS SIDRAS KELTYS

4,5 % alk. tūrio, 0,75 l

Skaityti daugiau
00075 01
171
7,50 EUR
Kiekis

Kerné - Ekologiškas sidras Keltys 

Kerné sidro darykla - meilė sidrui nuo 1947 metų

Natūraliai putojantis, išraiškingo skonio ekologiškas sidras su saugoma kilmės vietos nuoroda (AOC prancūziškai - Apellation d'Origine Contrôlée).

Ekologiškas sidras Keltys sidras pasižymi išraiškingomis kvapo natomis. Vėliau atsiskleidžia ilgai išliekantis ir daugialypis vaisių skonis. Viską vainikuoja subtilus ir švelnus kartumas.

Geriausia ragauti atšaldytą iki 8-10 °C temperatūros.

Pagaminta Bretanėje: Yves SAS Bosser Kerné sidro darykla

Pouldreuzic miestelyje, pačioje Bigudeno krašto širdyje įsikūrusi sidro darykla Kerné yra pati seniausia visoje Finistero apylinkėje.  1947 metais tradicinio stiliaus dirbtuvėse iš tašytų akmenų ją įkūrė Pjeras Bosseras, o vėliau, nuo 1977 metų perėmęs jo sūnus Yves'as su žmona Michèle ištikimai tęsė ir laikėsi įdiegtų vertybių, siekė aukštos kokybės ir gilino gamybos paslaptis.

Jų trys vaikai Ana, Žeraras ir Klodas nuo šiol prižiūri, kad sidro darykla Kerné išsaugotų rankų darbą, į kurį įsitraukė dar penkiolikos pagalbininkų komanda.

Kerné daryklos sidras yra žmogaus ir gamtos kūrybos vaisius, savo šaknis įleidęs bretoniškų vaismedžių soduose. Dažniausiai naudojami pietų Finistere užauginti obuoliai: bendradarbiaujame su  Bigudeno krašto ir Kempero, Fuenano, Klohar Karnoeto regionų vaismedžių sodų ūkiais ... ir, žinoma, naudojame mūsų pačių soduose Duarnenėje ir Kombrite užaugintus obuolius.

Skonis
Vaisių
Talpa
0,75 l
Alkoholio tūris
4,5 %

Jums taip pat gali patikti