Filtruoti pagal

Price
Spalva
Vyndarystės metodas
Regionai
Vyndarys/ūkininkas
SO2 (sulfitai)
Metai
Filtras

Champagne

Šampanas - tai žymiausias pasaulyje vynas, kuris pagamintas tik Šampanės (Champagne) regione Prancūzijoje, 120 km iki Paryžiaus. Šampanėje gaminamas  putojantis vynas ir ...  Skaityti daugiau

Putojantis šampanas

Subcategories

Šampanas - tai žymiausias pasaulyje vynas, kuris pagamintas tik Šampanės (Champagne) regione Prancūzijoje, 120 km iki Paryžiaus. Šampanėje gaminamas  putojantis vynas ir ramus vynas (Coteau champenois). Šampanas yra neatsiejamas nuo didžiųjų metų švenčių.

MiamMiam parduotuvėje daugiausiai rasite biodinaminį vyną, natūralų vyną ir  tikrąjį šampaną, kuris pagamintas su visomis vynuogių veislėmis, kurios leidžiamos pagal vietos kilmės nuorodą. Dauguma putojančio vyno yra iš Pinot noir (juodųjų vynuogių), meunier (juodoųjų vynuogių) ir chardonnay (baltųjų vynuogių). Mažiau nei 0,3 % visų vynuogynų augina arbane, petit meslier, pinot blanc ir pinot gris (visas baltąsias vynuoges), iš kurių taip pat gaminamas šampanas.

Brutas (Brut), sausas rožinis (Brut Rose) arba prabangus prestižinis (Cuvee de Prestige) putojantis vynas puikiai tinka aperityvui. Puikiai dera su karštais patiekalais ir šaltais patiekalais. Su šampanu puikiai dera žuvis, austrės, jūros gėrybės, žąsų kepenėlės (foie gras), veršienos troškinys, šokoladas ar kitas gurmaniškas patiekalas ir desertai.

Dažniausiai užduodami klausimai