Miam Miam“ plečia savo mažmeninę bei didmeninę prekybą ir siūlo maisto prekes, sidrą, natūralų, be pridėtinių sulfitų vyną, konjaką, armanjaką, lambigą bei aperityvinius gėrimus iš Prancūzijos. „Miam Miam“ į Lietuvą atveža kokybiškus, išskirtinius gurmaniškus skanėstus, kuriuos tiekia įvairiuose Prancūzijos regionuose veikiantys nedideli, bet šeimos tradicijas tęsiantys ir puoselėjantys gamintojai, prisidedantys prie Prancūzijos gastronomijos turtinimo.

Įmonei vadovauja jau daugelį metų Klaipėdoje gyvenantis Olivier Criou, kuris asmeniškai atrenka siūlomus gurmaniškus produktus. Jo žmona Rima Criou užsiima Klaipėdos centre įsikūrusia „Miam Miam“ krautuvėle, kurioje dažnai organizuoja naujų produktų degustacijas.

Gurmaniški produktai teikia malonumą ir žadina norą bendrauti. Būtent tokia, neįpareigojanti, laisva, draugiška ir jauki atmosfera jus apgaubia užsukus į krautuvėlę. Esate kviečiami apsilankyti, ragauti ir atrasti daugiau nei 1500 skirtingų produktų. Būkite atsargūs – tai labai skanu!

Vykstame ir į Jūsų organizuojamus renginius kartu su mūsų maisto vagonėliu "Miam Miam Roulotte". Kepame grikių miltų crêpes (galettes) - pikantiškus bei saldžius, kuriuos patiekiame kartu su Brėtonišku sidru ar gazuotomis obuolių sultimis. 

"Miam Miam" vasaros metu Darbėnuse atidaro crêperie "Miam Miam Guinguette". Čia klientai gali paragauti pagal Brėtonišką receptą iškeptus grikių miltų crêpes (galettes), pagardintais įvairiausiais produktais iš Prancūzijos. Vasaros metu važiuodami prie jūros užsukite į "Miam Miam Guinguette" ir atraskite prancūzišką dvelgsmą !

Nuo 2023 metų "Miam Miam" taip pat pradėjo organizuoti renginį - prancūzijos gastronomijos dieną "Sultys ir Pienas". Renginio metu pristatomi Prancūzijos natūralieji vynai, sūriai, ekologiška mėsa.. ir kt. Apie produktus ir jų gaminimo ypatybes pasakoja atvykę iš Prancūzijos ūkininkai, kurie ne tik papasakojo apie savo amatą, bet ir suteikė galimybę renginio dalyviams padegustuoti jų gaminamus natūralius vynus, ikrus, bei sūrius. 

O 2024 metų, kovo 8 dieną, Vilniuje atvėrė duris "MiamMiam" krautuvėlė - blyninė (Crêperie). Šioje krautuvėlėje ne tik galima įsigyti produktų iš Prancūzijos, bet taip pat paskanauti bretoniškų blynų (crepų), sūrių, vynų ir kt. ..