Aperityviniai gėrimai

Prancūziškas aperityvas – tai laikas prieš pietus ar vakarienę, kai svečiai susipažįsta ir bendrauja gurkšnodami aperityvinius gėrimus su užkandžiais, kol šeimininkas baigia ruošti valgį. MiamMiam krautuvėlėje taip pat puoselėjama ši tradicija, todėl čia rasite...Skaityti daugiau

Aperityviniai gėrimai - Vynas, Likeris, Sidras | MiamMiam.lt

Subcategories

Prancūziškas aperityvas – tai laikas prieš pietus ar vakarienę, kai svečiai susipažįsta ir bendrauja gurkšnodami aperityvinius gėrimus su užkandžiais, kol šeimininkas baigia ruošti valgį. MiamMiam krautuvėlėje taip pat puoselėjama ši tradicija, todėl čia rasite vieną žinomiausių aperityvinį gėrimą – likerinį vyną Pineau des Charentes. Taip pat galite išbandyti aperityvui tinkantį išskirtinį bretonišką obuolių sidro likerinį gėrimą Pommeau de Bretagne, Pommeau de Bretagne vieille réserve, Burgundijos regiono tradicinį juodųjų serbentų likerį Cassis, laukinių gervuogių likeris Mûre Sauvage, obuolių sidro ir grietinėlės likeris Kremmig.
 Taip pat prie aperityvinių gėrimų yra priskiriamas ir vynas, kurį galite ragauti kartu su sūriu, vytintos mėsos gaminiais, traškučiais, riešutais.