Furic - Sardines millésimée 2022

Furic_Sardines_millésimée_2022
  • Furic_Sardines_millésimée_2022

Furic - Sardines millésimée 2022 

Sardinės ekologiškame alyvuogių aliejuje - compagnie bretonne 

Skaityti daugiau
02060 01
3
7,50 EUR
Kiekis

Furic - Sardines millésimée 2022 

- Millésime 2022 - 

Ryškiausias šios gamos produktas - ieškomiausias jūros gėrybių mėgėjų!

Ar žinojote, kad sardinės "Millésimées" prieš parduodant laikomos mažiausiai 4 mėnesius? Kaip ir geras vynas , jie laikui bėgant tobulėja!

Tikri sardinių mylėtojai žino, jog nuo senovės laikų, sardinės, išlaikytos nuo 6 iki 8 metų, laikui bėgant tobulėja kaip geras vynas. Po 6–8 metų brandinimo sardinės cukruojasi ir prisisunka alyvuogių aliejaus. 

Tai puiki dovana, ne tik skardinių, bet ir meno mėgėjams. Kiekviena skardinė yra išskirtinio dizaino, sukurtos vietinių bretonų dailininkų. Tai puiki dekoracija !

Prancūzijoje be skonio, taip pat labai svarbus ir sardinių skardinių dizainas - didžioji dalis mėgėjų kolekcionuoja įvairiausias ir išskirtiniausias skardines.

Kolekcionavimas - būdas išsaugoti ir vertinti prisiminimus, bei emocijas. Tad šios gražios sardinių skardinės ideali dovana kolekcininkams!

Sudedamosios dalys: šviežios sardinės sardina pilchardus walbaum 78 % (sužvejotos šiaurės rytų Atlanto vandenymo pakrantėse),  alyvuogių aliejus*, druska. *21 % sudedamųjų dalių yra ekologiškos, sertifikuotos BUREAU VERITAS.

Didžiausi alergenai (be žuvies): nėra. Be GMO.

Laikymo sąlygos: neatidarytą pakuotę laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje.Laikymo sąlygos atidarius: likusias sardines sudėkite į kitą indą ir užpilkite alyvuogių aliejumi.

Gamintojas: pagaminta Prancūzijoje. Konservų fabrikas Jean-François FURIC – 108, rue des Conserveries 29760 Penmarc’h Prancūzija.

Energinė vertė
916 kJ / 220 kcal
Baltymų
21 g
Riebalų
15 g
- iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių
3,6 g
Angliavandenių
0 g
- iš kurių cukrų
0 g
Druskos
0,90 g

Jums taip pat gali patikti